Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

563 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²

Žižkova 220, Pacov

2 300 000 Kč

1 790 000 Kč

21 566 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 510 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 950 m²Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²

Prodej stavebního pozemku 950 m²

Brusné, okres Kroměříž

1 990 000 Kč

2 095 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1660 m²Prodej stavebního pozemku 1660 m²
Prodej stavebního pozemku 1660 m²
Prodej stavebního pozemku 1660 m²

Prodej stavebního pozemku 1660 m²

Útěchovičky, okres Pelhřimov

1 759 600 Kč

1 060 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²

Dolní Zálezly ev. č. 237, Dolní Zálezly

2 500 000 Kč

1 999 000 Kč

49 975 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Velké Heraltice, okres Opava

2 190 000 Kč

1 490 000 Kč

20 694 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1270 m²Prodej stavebního pozemku 1270 m²
Prodej stavebního pozemku 1270 m²
Prodej stavebního pozemku 1270 m²

Prodej stavebního pozemku 1270 m²

Lichnov, okres Bruntál

1 590 000 Kč

1 252 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Znojmo, okres Znojmo

2 015 000 Kč

1 802 850 Kč

1 803 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2895 m²Prodej stavebního pozemku 2895 m²
Prodej stavebního pozemku 2895 m²
Prodej stavebního pozemku 2895 m²

Prodej stavebního pozemku 2895 m²

Kochánov

1 900 000 Kč

1 743 000 Kč

602 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1033 m²Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Huntířov, okres Děčín

1 560 000 Kč

1 360 000 Kč

1 317 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 538 m²Prodej stavebního pozemku 538 m²
Prodej stavebního pozemku 538 m²
Prodej stavebního pozemku 538 m²

Prodej stavebního pozemku 538 m²

Vyskytná nad Jihlavou, okres Jihlava

1 860 000 Kč

3 457 Kč/m2

1...252627...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 510 nemovitostí