Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

569 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1660 m²Prodej stavebního pozemku 1660 m²
Prodej stavebního pozemku 1660 m²
Prodej stavebního pozemku 1660 m²

Prodej stavebního pozemku 1660 m²

Útěchovičky, okres Pelhřimov

1 759 600 Kč

1 060 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 512 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²

Dolní Zálezly ev. č. 237, Dolní Zálezly

2 500 000 Kč

1 999 000 Kč

49 975 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Velké Heraltice, okres Opava

2 190 000 Kč

1 490 000 Kč

20 694 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1270 m²Prodej stavebního pozemku 1270 m²
Prodej stavebního pozemku 1270 m²
Prodej stavebního pozemku 1270 m²

Prodej stavebního pozemku 1270 m²

Lichnov, okres Bruntál

1 590 000 Kč

1 252 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Znojmo, okres Znojmo

2 015 000 Kč

1 802 850 Kč

1 803 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2895 m²Prodej stavebního pozemku 2895 m²
Prodej stavebního pozemku 2895 m²
Prodej stavebního pozemku 2895 m²

Prodej stavebního pozemku 2895 m²

Kochánov

1 900 000 Kč

1 743 000 Kč

602 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1033 m²Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²
Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Prodej stavebního pozemku 1033 m²

Huntířov, okres Děčín

1 560 000 Kč

1 360 000 Kč

1 317 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 538 m²Prodej stavebního pozemku 538 m²
Prodej stavebního pozemku 538 m²
Prodej stavebního pozemku 538 m²

Prodej stavebního pozemku 538 m²

Vyskytná nad Jihlavou, okres Jihlava

1 860 000 Kč

3 457 Kč/m2

Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²
Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²

Prodej chaty 23 m², pozemek 392 m²

Karlovy Vary, okres Karlovy Vary

1 300 000 Kč

1 200 000 Kč

52 174 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1683 m²Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²
Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Prodej stavebního pozemku 1683 m²

Kněždub, okres Hodonín

1 980 000 Kč

1 830 000 Kč

1 087 Kč/m2

1...262728...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 512 nemovitostí