Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 1 mil. - 2 mil. Kč

1 mil. - 2 mil. Kč

562 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2836 m²Prodej stavebního pozemku 2836 m²
Prodej stavebního pozemku 2836 m²
Prodej stavebního pozemku 2836 m²

Prodej stavebního pozemku 2836 m²

Šubířov, okres Prostějov

3 330 250 Kč

1 389 640 Kč

490 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 501 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 701 m²Prodej stavebního pozemku 701 m²
Prodej stavebního pozemku 701 m²
Prodej stavebního pozemku 701 m²

Prodej stavebního pozemku 701 m²

Krouna, okres Chrudim

1 306 250 Kč

1 250 000 Kč

1 783 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 640 m²Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²

Prodej stavebního pozemku 640 m²

Žichovice, okres Klatovy

1 200 000 Kč

1 875 Kč/m2

Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²
Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²
Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²

Prodej chaty 82 m², pozemek 229 m²

Pňovany ev. č. 374, Pňovany

2 190 000 Kč

1 999 000 Kč

24 378 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1611 m²Prodej stavebního pozemku 1611 m²
Prodej stavebního pozemku 1611 m²
Prodej stavebního pozemku 1611 m²

Prodej stavebního pozemku 1611 m²

Petrovice

1 933 000 Kč

1 699 999 Kč

1 055 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3002 m²Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Nový Oldřichov, okres Česká Lípa

1 350 900 Kč

450 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 754 m²

Ivaň 10, Ivaň

1 300 000 Kč

6 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 471 m²Prodej stavebního pozemku 471 m²
Prodej stavebního pozemku 471 m²
Prodej stavebního pozemku 471 m²

Prodej stavebního pozemku 471 m²

Zlín, okres Zlín

1 990 000 Kč

4 225 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 67 m², pozemek 435 m²

Kamenný Přívoz, okres Praha-západ

1 870 000 Kč

27 910 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Řiha
Realitní kancelář: OAK Group
Realitní makléř: Miroslav Řiha

Miroslav Řiha

4.4

Realitní kancelář: OAK Group
Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Studený 57, Studený

2 400 000 Kč

1 990 000 Kč

28 429 Kč/m2

1...272829...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 501 nemovitostí