Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

784 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 823 m²Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²

Prodej stavebního pozemku 823 m²

Puklice, okres Jihlava

2 872 270 Kč

3 490 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 348 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 19 m²Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²
Prodej bytu 1+kk 19 m²

Prodej bytu 1+kk 19 m²

Fibichova 641/1, Karlovy Vary - Stará Role

2 449 000 Kč

2 349 000 Kč

123 632 Kč/m2

Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 826 m²

Kácovec ev. č. 8, Tichonice

2 750 000 Kč

74 324 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 753 m²

Pelhřimov, okres Pelhřimov

2 290 000 Kč

2 150 000 Kč

86 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 739 m²Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²

Prodej stavebního pozemku 739 m²

Solnice, Rychnov nad Kněžnou

2 990 100 Kč

4 046 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Smetanova, Jihlava

3 090 000 Kč

2 990 000 Kč

124 583 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1788 m²Prodej stavebního pozemku 1788 m²
Prodej stavebního pozemku 1788 m²
Prodej stavebního pozemku 1788 m²

Prodej stavebního pozemku 1788 m²

Lidečko, okres Vsetín

2 220 000 Kč

1 242 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59.7 m²Prodej bytu 2+1 59.7 m²
Prodej bytu 2+1 59.7 m²
Prodej bytu 2+1 59.7 m²

Prodej bytu 2+1 59.7 m²

Kamenná, Chomutov

2 490 000 Kč

2 390 000 Kč

40 034 Kč/m2

Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

Litice nad Orlicí, Záchlumí

2 285 000 Kč

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Ustroň

2 413 828 Kč

96 553 Kč/m2

1...272829...79

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 348 nemovitostí