Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

780 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 970 m²Prodej stavebního pozemku 970 m²
Prodej stavebního pozemku 970 m²
Prodej stavebního pozemku 970 m²

Prodej stavebního pozemku 970 m²

Břežany I, okres Kolín

2 740 000 Kč

2 825 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 392 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Masarykova 2407, Havlíčkův Brod

3 790 000 Kč

2 990 000 Kč

40 405 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 842 m²Prodej stavebního pozemku 842 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m²

Prodej stavebního pozemku 842 m²

Citonice, okres Znojmo

2 104 158 Kč

2 499 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 118 m², pozemek 281 m²Prodej domu 118 m², pozemek 281 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 281 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 281 m²

Prodej domu 118 m², pozemek 281 m²

Bavorovská 528, Netolice

2 700 000 Kč

22 881 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 735 m²Prodej stavebního pozemku 735 m²
Prodej stavebního pozemku 735 m²
Prodej stavebního pozemku 735 m²

Prodej stavebního pozemku 735 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

2 050 650 Kč

2 790 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1906 m²Prodej stavebního pozemku 1906 m²
Prodej stavebního pozemku 1906 m²
Prodej stavebního pozemku 1906 m²

Prodej stavebního pozemku 1906 m²

Paseky

2 287 200 Kč

1 200 Kč/m2

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  byt 2+1 46.2 m²Prodaný  byt 2+1 46.2 m²
Prodaný  byt 2+1 46.2 m²
Prodaný  byt 2+1 46.2 m²

Prodaný byt 2+1 46.2 m²

Jana Zajíce 2870/16, Ústí nad Labem - Severní Terasa

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

53 896 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1066 m²Prodej stavebního pozemku 1066 m²
Prodej stavebního pozemku 1066 m²
Prodej stavebního pozemku 1066 m²

Prodej stavebního pozemku 1066 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

2 974 140 Kč

2 790 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 954 m²Prodej stavebního pozemku 954 m²
Prodej stavebního pozemku 954 m²
Prodej stavebního pozemku 954 m²

Prodej stavebního pozemku 954 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

2 661 660 Kč

2 790 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 967 m²Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²

Prodej stavebního pozemku 967 m²

Ostrov, okres Karlovy Vary

2 697 930 Kč

2 790 Kč/m2

1...737475...78

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 392 nemovitostí