Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

779 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 855 m²Prodej stavebního pozemku 855 m²
Prodej stavebního pozemku 855 m²
Prodej stavebního pozemku 855 m²

Prodej stavebního pozemku 855 m²

Hory, okres Karlovy Vary

2 436 750 Kč

2 850 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 392 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Fintajslova 2339/43, Břeclav

2 940 000 Kč

51 579 Kč/m2

Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²

Hejnice 3, Hejnice

3 299 000 Kč

2 999 000 Kč

29 990 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 79 m²Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²
Prodej bytu 3+1 79 m²

Prodej bytu 3+1 79 m²

, Brniště

2 990 000 Kč

2 770 000 Kč

35 063 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej stavebního pozemku 685 m²Prodej stavebního pozemku 685 m²
Prodej stavebního pozemku 685 m²
Prodej stavebního pozemku 685 m²

Prodej stavebního pozemku 685 m²

Tvrdonice, okres Břeclav

2 990 000 Kč

2 520 000 Kč

3 679 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Říční 2368/5, Svitavy - Předměstí

2 835 000 Kč

78 750 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 351 m²

Zauličí, Štramberk

2 990 000 Kč

2 199 000 Kč

18 325 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5079 m²Prodej stavebního pozemku 5079 m²
Prodej stavebního pozemku 5079 m²
Prodej stavebního pozemku 5079 m²

Prodej stavebního pozemku 5079 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

3 900 000 Kč

2 390 000 Kč

471 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 905 m²Prodej stavebního pozemku 905 m²
Prodej stavebního pozemku 905 m²
Prodej stavebního pozemku 905 m²

Prodej stavebního pozemku 905 m²

Kopřivnice, okres Nový Jičín

2 700 000 Kč

2 983 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 970 m²Prodej stavebního pozemku 970 m²
Prodej stavebního pozemku 970 m²
Prodej stavebního pozemku 970 m²

Prodej stavebního pozemku 970 m²

Břežany I, okres Kolín

2 740 000 Kč

2 825 Kč/m2

1...727374...78

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 392 nemovitostí