Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 479 nemovitostí

doporučené

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²

Černíkovice 69, Černíkovice

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 224 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 67 m², pozemek 562 m²Prodej chaty 67 m², pozemek 562 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 562 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 562 m²

Prodej chaty 67 m², pozemek 562 m²

Dříteč, okres Pardubice

4 950 000 Kč

4 500 000 Kč

67 164 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 43 m²Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²

Prodej bytu 1+kk 43 m²

Polní 905, Liberec

4 910 653 Kč

114 201 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 738 m²Prodej stavebního pozemku 738 m²
Prodej stavebního pozemku 738 m²
Prodej stavebního pozemku 738 m²

Prodej stavebního pozemku 738 m²

Lipovec, okres Blansko

3 800 000 Kč

5 149 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4085 m²Prodej stavebního pozemku 4085 m²
Prodej stavebního pozemku 4085 m²
Prodej stavebního pozemku 4085 m²

Prodej stavebního pozemku 4085 m²

Třebětínská, Letovice

3 271 000 Kč

3 171 000 Kč

776 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²

Mánesova, Tlumačov

4 000 000 Kč

3 199 000 Kč

30 467 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1937 m²Prodej stavebního pozemku 1937 m²
Prodej stavebního pozemku 1937 m²
Prodej stavebního pozemku 1937 m²

Prodej stavebního pozemku 1937 m²

Letohrad, okres Ústí nad Orlicí

3 485 000 Kč

1 799 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²
Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²
Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²

Prodej chalupy 275 m², pozemek 2210 m²

Ošelín ev. č. 1, Ošelín

5 490 000 Kč

3 900 000 Kč

14 182 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1842 m²Prodej stavebního pozemku 1842 m²
Prodej stavebního pozemku 1842 m²
Prodej stavebního pozemku 1842 m²

Prodej stavebního pozemku 1842 m²

Želenice, okres Most

4 999 000 Kč

2 714 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 154 m²

Velké Pavlovice, okres Břeclav

4 750 000 Kč

4 450 000 Kč

47 849 Kč/m2

1...138139140...148

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 224 nemovitostí