Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 498 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 184 m²

Moldava, okres Teplice

4 590 000 Kč

3 900 000 Kč

10 263 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 243 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 585 m²Prodej stavebního pozemku 585 m²
Prodej stavebního pozemku 585 m²
Prodej stavebního pozemku 585 m²

Prodej stavebního pozemku 585 m²

Zlín

4 090 000 Kč

3 590 000 Kč

6 137 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Prodej domu 166 m², pozemek 1265 m²Prodej domu 166 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 1265 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 1265 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 1265 m²

Kounov

5 900 000 Kč

4 900 000 Kč

29 518 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1700 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1700 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1700 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1700 m²

Těšetice 112, Těšetice

5 900 000 Kč

4 890 000 Kč

32 600 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1685 m²Prodej stavebního pozemku 1685 m²
Prodej stavebního pozemku 1685 m²
Prodej stavebního pozemku 1685 m²

Prodej stavebního pozemku 1685 m²

Citonice, okres Znojmo

4 060 850 Kč

2 410 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 2+1 53.2 m²Prodej bytu 2+1 53.2 m²
Prodej bytu 2+1 53.2 m²
Prodej bytu 2+1 53.2 m²

Prodej bytu 2+1 53.2 m²

náměstí Míru, Veselí nad Moravou

3 500 000 Kč

65 789 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 804 m²Prodej stavebního pozemku 804 m²
Prodej stavebního pozemku 804 m²
Prodej stavebního pozemku 804 m²

Prodej stavebního pozemku 804 m²

Řehenice, okres Benešov

4 927 480 Kč

6 129 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2298 m²Prodej stavebního pozemku 2298 m²
Prodej stavebního pozemku 2298 m²
Prodej stavebního pozemku 2298 m²

Prodej stavebního pozemku 2298 m²

Moravský Žižkov, okres Břeclav

3 990 000 Kč

1 736 Kč/m2

Realitní makléř: Milada Vejtasová
Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.
Realitní makléř: Milada Vejtasová

Milada Vejtasová

Realitní kancelář: Profimakléřky s.r.o.
Prodej bytu 3+1 86 m²Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²
Prodej bytu 3+1 86 m²

Prodej bytu 3+1 86 m²

U Továrny, Stará Paka

4 150 000 Kč

3 270 000 Kč

38 023 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Osvoboditelů, Ivanovice na Hané

4 990 000 Kč

69 306 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
1...143144145...150

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 243 nemovitostí