Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 495 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 579 m²

Otvovice, okres Kladno

6 900 000 Kč

4 990 000 Kč

71 286 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 278 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 293 m²

Skůry 29, Hobšovice

4 700 000 Kč

38 843 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 82 m²Prodej bytu 2+1 82 m²
Prodej bytu 2+1 82 m²
Prodej bytu 2+1 82 m²

Prodej bytu 2+1 82 m²

Sokolovská 243/92, Karlovy Vary - Rybáře

3 985 000 Kč

48 598 Kč/m2

Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²
Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²

Prodej chaty 31 m², pozemek 1217 m²

Praha, okres Praha 6

3 490 000 Kč

112 581 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1171 m²Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²
Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Prodej stavebního pozemku 1171 m²

Malešov, okres Kutná Hora

3 747 200 Kč

3 200 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 560 m²Prodej stavebního pozemku 560 m²
Prodej stavebního pozemku 560 m²
Prodej stavebního pozemku 560 m²

Prodej stavebního pozemku 560 m²

Kozojedy, okres Praha-východ

3 900 000 Kč

6 964 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Čtvrť 1. máje 713, Bojkovice

3 999 990 Kč

63 492 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Pospíšil
Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

5.0

Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Kovářov 48, Frymburk

4 900 000 Kč

108 889 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.8

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 231 m²

Havlíčkovo náměstí, Jemnice

3 300 000 Kč

15 000 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

229, Nová Lhota

3 210 000 Kč

29 182 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
1...151617...150

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 278 nemovitostí