Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 496 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Tymákov 317, Tymákov

4 090 000 Kč

3 990 000 Kč

76 731 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 284 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1397 m²Prodej stavebního pozemku 1397 m²
Prodej stavebního pozemku 1397 m²
Prodej stavebního pozemku 1397 m²

Prodej stavebního pozemku 1397 m²

Písková Lhota, okres Mladá Boleslav

4 900 000 Kč

3 508 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Přítkovská, Trnovany, Teplice

3 970 000 Kč

48 415 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1956 m²Prodej stavebního pozemku 1956 m²
Prodej stavebního pozemku 1956 m²
Prodej stavebního pozemku 1956 m²

Prodej stavebního pozemku 1956 m²

Nové Město nad Metují, okres Náchod

3 999 999 Kč

2 045 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

U Nádraží 264, Rokytnice v Orlických horách

3 490 000 Kč

52 879 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Lipová, Most

3 239 000 Kč

46 271 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Zádveřice-Raková, okres Zlín

3 490 000 Kč

4 363 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 199 m²Prodej domu 199 m²
Prodej domu 199 m²
Prodej domu 199 m²

Prodej domu 199 m²

48, Libhošť

3 650 000 Kč

18 342 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

B. Němcové 363, Žacléř

3 100 000 Kč

46 269 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Schimmer
Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
Realitní makléř: Miroslav Schimmer

Miroslav Schimmer

4.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

R. Těsnohlídka 1555, Čáslav-Nové Město

4 750 000 Kč

60 897 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
1...222324...150

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 284 nemovitostí