Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 488 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 92 m²Prodej bytu 3+1 92 m²
Prodej bytu 3+1 92 m²
Prodej bytu 3+1 92 m²

Prodej bytu 3+1 92 m²

Palackého třída 790, Chrudim IV

4 950 000 Kč

4 750 000 Kč

51 630 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 256 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 51 m²Prodej bytu 3+kk 51 m²
Prodej bytu 3+kk 51 m²
Prodej bytu 3+kk 51 m²

Prodej bytu 3+kk 51 m²

Na Pastvisku 1491/12, Opava - Kateřinky

3 050 000 Kč

59 804 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej stavebního pozemku 1723 m²Prodej stavebního pozemku 1723 m²
Prodej stavebního pozemku 1723 m²
Prodej stavebního pozemku 1723 m²

Prodej stavebního pozemku 1723 m²

Vítězná, okres Trutnov

3 550 000 Kč

2 060 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 87 m², pozemek 132 m²Prodej domu 87 m², pozemek 132 m²
Prodej domu 87 m², pozemek 132 m²
Prodej domu 87 m², pozemek 132 m²

Prodej domu 87 m², pozemek 132 m²

Dobšova 80, Kamenice nad Lipou

3 900 000 Kč

3 500 000 Kč

40 230 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Jabloňová, Karlovy Vary

3 099 000 Kč

81 553 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej stavebního pozemku 1278 m²Prodej stavebního pozemku 1278 m²
Prodej stavebního pozemku 1278 m²
Prodej stavebního pozemku 1278 m²

Prodej stavebního pozemku 1278 m²

Velešín, okres Český Krumlov

3 750 000 Kč

3 490 000 Kč

2 731 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 248 m²

Krajková 239, Krajková

3 900 000 Kč

3 075 450 Kč

15 301 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Dr. Martínka, Hrabůvka, Ostrava

4 350 000 Kč

4 150 000 Kč

64 844 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej stavebního pozemku 988 m²Prodej stavebního pozemku 988 m²
Prodej stavebního pozemku 988 m²
Prodej stavebního pozemku 988 m²

Prodej stavebního pozemku 988 m²

Hořice na Šumavě, okres Český Krumlov

3 399 000 Kč

3 440 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej stavebního pozemku 4553 m²Prodej stavebního pozemku 4553 m²
Prodej stavebního pozemku 4553 m²
Prodej stavebního pozemku 4553 m²

Prodej stavebního pozemku 4553 m²

Bílsko, okres Strakonice

3 595 000 Kč

790 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
1...303132...149

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 256 nemovitostí