Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 508 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 125 m², pozemek 305 m²Prodej chalupy 125 m², pozemek 305 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 305 m²
Prodej chalupy 125 m², pozemek 305 m²

Prodej chalupy 125 m², pozemek 305 m²

Otradice 20, Náměšť nad Oslavou

3 980 000 Kč

31 840 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 283 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Deštné v Orlických horách 336, Deštné v Orlických horách

3 900 000 Kč

47 561 Kč/m2

Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Branov, okres Rakovník

4 999 000 Kč

54 934 Kč/m2

Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²
Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²
Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²

Prodej chalupy 91 m², pozemek 338 m²

Branov, okres Rakovník

4 999 000 Kč

54 934 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6505 m²Prodej stavebního pozemku 6505 m²
Prodej stavebního pozemku 6505 m²
Prodej stavebního pozemku 6505 m²

Prodej stavebního pozemku 6505 m²

Slopné, okres Zlín

3 650 000 Kč

561 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Grudova 1173/4, Opava - Kateřinky

4 900 000 Kč

65 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1247 m²Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²
Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Prodej stavebního pozemku 1247 m²

Světlík, okres Český Krumlov

3 999 000 Kč

3 207 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Šponarova, Hrabůvka, Ostrava

3 570 000 Kč

3 534 000 Kč

69 294 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2250 m²Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²
Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Prodej stavebního pozemku 2250 m²

Pochvalov, okres Rakovník

3 080 000 Kč

3 000 000 Kč

1 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1298 m²Prodej stavebního pozemku 1298 m²
Prodej stavebního pozemku 1298 m²
Prodej stavebního pozemku 1298 m²

Prodej stavebního pozemku 1298 m²

Staříč, okres Frýdek-Místek

3 750 000 Kč

2 889 Kč/m2

1...394041...151

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 283 nemovitostí