Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 498 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Severní 1478/1, Děčín VI-Letná

3 100 000 Kč

62 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 241 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 756 m²Prodej stavebního pozemku 756 m²
Prodej stavebního pozemku 756 m²
Prodej stavebního pozemku 756 m²

Prodej stavebního pozemku 756 m²

Březí, okres Břeclav

3 650 000 Kč

4 828 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Školní, Jeseník

4 155 000 Kč

50 671 Kč/m2

Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 502 m²

Kravsko, okres Znojmo

3 354 880 Kč

30 224 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1063 m²Prodej stavebního pozemku 1063 m²
Prodej stavebního pozemku 1063 m²
Prodej stavebního pozemku 1063 m²

Prodej stavebního pozemku 1063 m²

Vsetín, okres Vsetín

3 900 000 Kč

3 669 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Březohorská 453, Příbram VII

4 100 000 Kč

93 182 Kč/m2

Prodej chalupy 39 m², pozemek 631 m²Prodej chalupy 39 m², pozemek 631 m²
Prodej chalupy 39 m², pozemek 631 m²
Prodej chalupy 39 m², pozemek 631 m²

Prodej chalupy 39 m², pozemek 631 m²

Podivice 89, Podivice

3 954 000 Kč

101 385 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²

Bezručova, Frenštát pod Radhoštěm

4 700 000 Kč

39 167 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Černý vršek 829, Bystřice nad Pernštejnem

4 790 000 Kč

66 528 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Podmokelská 753/29, Děčín IV-Podmokly

3 400 000 Kč

64 151 Kč/m2

1...474849...150

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 241 nemovitostí