Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

1 498 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²
Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²
Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²

Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²

Koberovice, okres Pelhřimov

4 790 000 Kč

4 380 000 Kč

19 554 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 248 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Příční 475, Blučina

4 490 000 Kč

3 490 000 Kč

37 935 Kč/m2

Populární

Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 822 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

3 900 000 Kč

39 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

sídl. Dukelských hrdinů 2774/23, Břeclav

4 050 000 Kč

3 700 000 Kč

49 333 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Uhelná 867/1, Hradec Králové - Slezské Předměstí

4 190 000 Kč

123 235 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Slezská 30, Háj ve Slezsku - Jilešovice

4 000 000 Kč

63 492 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Na Stínadlech 324, Písek

3 990 000 Kč

55 417 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi

Populární

Prodej chaty 70 m², pozemek 402 m²Prodej chaty 70 m², pozemek 402 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 402 m²
Prodej chaty 70 m², pozemek 402 m²

Prodej chaty 70 m², pozemek 402 m²

U Koupaliště, Horní Jelení

3 499 000 Kč

49 986 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Zahradní čtvrť 923, Luhačovice

4 000 000 Kč

75 472 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Populární

Prodej stavebního pozemku 1032 m²Prodej stavebního pozemku 1032 m²
Prodej stavebního pozemku 1032 m²
Prodej stavebního pozemku 1032 m²

Prodej stavebního pozemku 1032 m²

Nýřany, okres Plzeň-sever

4 200 000 Kč

4 070 Kč/m2

1...456...150

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 248 nemovitostí