Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 818 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Drimlova 2513/1, Praha 13 - Stodůlky

5 999 000 Kč

139 512 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 263 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Elišky Přemyslovny 414, Praha - Zbraslav

7 500 000 Kč

119 048 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Fischerova 685/34, Olomouc - Nové Sady

5 766 200 Kč

93 003 Kč/m2

Populární

Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²

třída SNP 402/48, Hradec Králové - Slezské Předměstí

7 990 000 Kč

61 462 Kč/m2

Populární

Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²

Kounice 188, Kounice

5 995 000 Kč

56 028 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 3312 m²Prodej domu 130 m², pozemek 3312 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 3312 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 3312 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 3312 m²

Havlíčkova, Spořice

5 800 000 Kč

44 615 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Populární

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Rumburská 244/22, Praha 9 - Střížkov

8 260 000 Kč

8 250 000 Kč

128 906 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 866 m²Prodej domu 187 m², pozemek 866 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 866 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 866 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 866 m²

Velké Popovice, okres Praha-východ

10 321 000 Kč

9 990 000 Kč

53 422 Kč/m2

Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²

Zaječí 21, Maršovice

8 000 000 Kč

21 220 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

28, Bezděkov

5 990 000 Kč

39 933 Kč/m2

1...91011...182

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 263 nemovitostí