Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 818 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

28, Bezděkov

5 990 000 Kč

39 933 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 265 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 856 m²

Číčovice 79, Číčovice

8 490 000 Kč

42 239 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²
Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Prodej domu 384 m², pozemek 2073 m²

Horská, Jílové, Jílové

6 199 000 Kč

16 143 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Populární

Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 414 m²

Husova 217, Bakov nad Jizerou

6 990 000 Kč

49 929 Kč/m2

Populární

Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 633 m²

Mírová, Město Touškov

8 900 000 Kč

37 083 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Bellušova 1823/45, Praha 13 - Stodůlky

8 190 000 Kč

112 192 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 2050 m²

Kozlovice 186, Kozlovice

6 600 000 Kč

5 600 000 Kč

34 568 Kč/m2

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Český Herálec 565, Herálec

6 749 000 Kč

40 413 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 262 m²

Mařákova 1811/36, Brno - Líšeň

6 825 000 Kč

56 875 Kč/m2

Populární

Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²

Kunovice, okres Vsetín

6 900 000 Kč

86 250 Kč/m2

1...101112...182

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 265 nemovitostí