Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 828 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²

Frýdštejn, okres Jablonec nad Nisou

6 090 000 Kč

46 846 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 295 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²
Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²

Prodej vily 220 m², pozemek 949 m²

Prašná, Varnsdorf

7 600 000 Kč

6 950 000 Kč

31 591 Kč/m2

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Kvasejovice 35, Sedlec-Prčice

8 190 000 Kč

7 000 000 Kč

20 408 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Holečkova 2538/5, České Budějovice 3

5 900 000 Kč

5 700 000 Kč

105 556 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Na úlehli 1257/7, Praha 4 - Michle

6 600 000 Kč

153 488 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Na Klášteře, Beroun-Centrum

6 190 000 Kč

5 999 000 Kč

146 317 Kč/m2

Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²
Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²

Prodej chalupy 160 m², pozemek 3862 m²

Poniklá 134, Poniklá

9 980 000 Kč

7 990 000 Kč

49 938 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Lidická tř., České Budějovice

5 690 000 Kč

5 590 000 Kč

83 433 Kč/m2

Prodej chalupy 150 m², pozemek 3673 m²Prodej chalupy 150 m², pozemek 3673 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 3673 m²
Prodej chalupy 150 m², pozemek 3673 m²

Prodej chalupy 150 m², pozemek 3673 m²

Bělá pod Pradědem, okres Jeseník

7 000 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1054 m²Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Brno, okres Brno-město

9 450 000 Kč

8 966 Kč/m2

1...141516...183

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 295 nemovitostí