Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 821 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 243 m²

1. května, Ostrava

9 900 000 Kč

78 571 Kč/m2

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 273 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 82 m²Prodej domu 82 m²
Prodej domu 82 m²
Prodej domu 82 m²

Prodej domu 82 m²

, Želeč

8 900 000 Kč

108 537 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 794 m²Prodej stavebního pozemku 794 m²
Prodej stavebního pozemku 794 m²
Prodej stavebního pozemku 794 m²

Prodej stavebního pozemku 794 m²

Na Kališti, Chýně

8 950 000 Kč

11 272 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

Hábova 1518/26, Praha 13 - Stodůlky

6 990 000 Kč

104 328 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 378 m²

Pražská, Kralupy nad Vltavou

8 198 000 Kč

67 752 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Nad Kajetánkou 207/21, Praha 6 - Břevnov

8 490 000 Kč

188 667 Kč/m2

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Dlouhá Lhota 126, Dlouhá Lhota

9 990 000 Kč

48 971 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 106 m²Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²
Prodej bytu 3+1 106 m²

Prodej bytu 3+1 106 m²

Denisova, Ostrava

5 900 000 Kč

55 660 Kč/m2

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

Žitavského 568, Praha - Zbraslav

5 990 000 Kč

54 455 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1161 m²

Frýdštejn, okres Jablonec nad Nisou

6 090 000 Kč

46 846 Kč/m2

1...131415...183

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 273 nemovitostí