Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 830 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

K Závorám, Točná, Praha

7 700 000 Kč

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 326 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 100 m²Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²
Prodej domu 100 m²

Prodej domu 100 m²

Vítězná, Trutnov

8 500 000 Kč

85 000 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Záhřebská 2489/25, Brno - Žabovřesky

5 490 000 Kč

152 500 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+kk 77 m²Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²

Prodej bytu 3+kk 77 m²

Komenského 10, Lednice

5 200 000 Kč

67 532 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 141 m², pozemek 640 m²Prodej domu 141 m², pozemek 640 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 640 m²
Prodej domu 141 m², pozemek 640 m²

Prodej domu 141 m², pozemek 640 m²

Pavlíkov, okres Rakovník

9 990 000 Kč

70 851 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²

Jaroslav 90, Jaroslav

8 450 000 Kč

48 563 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²
Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²
Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²

Prodej chalupy 234 m², pozemek 896 m²

Suchomasty, okres Beroun

6 999 000 Kč

29 910 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Bulan
Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Realitní makléř: Petr Bulan

Petr Bulan

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 333 m²

Gagarinova 1213, Přelouč

6 900 000 Kč

38 333 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Pýchavková 267/1, Praha 22 - Pitkovice

8 499 000 Kč

141 650 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Bulan
Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Realitní makléř: Petr Bulan

Petr Bulan

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Ruby
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²

Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²

Zálužné ev. č. 146, Vítkov

7 800 000 Kč

43 820 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
1...161718...183

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 326 nemovitostí