Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 835 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²
Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²

Prodej chaty 178 m², pozemek 1897 m²

Zálužné ev. č. 146, Vítkov

7 800 000 Kč

43 820 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 329 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 112 m²Prodej bytu 3+1 112 m²
Prodej bytu 3+1 112 m²
Prodej bytu 3+1 112 m²

Prodej bytu 3+1 112 m²

Jana Palacha, Znojmo

7 490 000 Kč

66 875 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Ke Statku 579/2, Brno - Medlánky

6 990 000 Kč

145 625 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 169 m², pozemek 570 m²

Palackého 320, Sušice III

6 990 000 Kč

6 950 000 Kč

41 124 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 131 m², pozemek 4193 m²Prodej domu 131 m², pozemek 4193 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 4193 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 4193 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 4193 m²

Havlíčkův Brod - Poděbaby, okres Havlíčkův Brod

7 800 000 Kč

59 542 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²

Hrobičany 49, Sběř

8 500 000 Kč

42 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej bytu 4+1 82 m²Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²
Prodej bytu 4+1 82 m²

Prodej bytu 4+1 82 m²

Okružní 4735, Zlín

6 179 000 Kč

75 354 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Okružní 4736, Zlín

6 179 000 Kč

75 354 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 1011 m²

Svatý Jan nad Malší, okres České Budějovice

9 990 000 Kč

76 260 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Zeyerova 263/10, Mariánské Lázně - Úšovice

6 000 000 Kč

81 081 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
1...171819...184

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 329 nemovitostí