Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 826 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 80 m², pozemek 322 m²Prodej domu 80 m², pozemek 322 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 322 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 322 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 322 m²

Žákova 535, Opatovice nad Labem

10 490 000 Kč

9 990 000 Kč

124 875 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 289 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 188 m², pozemek 3237 m²Prodej domu 188 m², pozemek 3237 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 3237 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 3237 m²

Prodej domu 188 m², pozemek 3237 m²

Borohrádek, okres Rychnov nad Kněžnou

11 900 000 Kč

9 990 000 Kč

53 138 Kč/m2

Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 808 m²

Hlavní, Pyšely

9 000 000 Kč

8 399 000 Kč

48 831 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej domu 108.4 m²Prodej domu 108.4 m²
Prodej domu 108.4 m²
Prodej domu 108.4 m²

Prodej domu 108.4 m²

Choteč, Jičín

6 300 000 Kč

58 118 Kč/m2

Prodej domu 156 m², pozemek 440 m²Prodej domu 156 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 156 m², pozemek 440 m²

Prodej domu 156 m², pozemek 440 m²

Nejdek, okres Karlovy Vary

5 150 000 Kč

33 013 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Rybníky 134, Rybníky

9 490 000 Kč

86 273 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4508 m²Prodej stavebního pozemku 4508 m²
Prodej stavebního pozemku 4508 m²
Prodej stavebního pozemku 4508 m²

Prodej stavebního pozemku 4508 m²

Brloh, okres Pardubice

8 799 000 Kč

1 952 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3984 m²Prodej stavebního pozemku 3984 m²
Prodej stavebního pozemku 3984 m²
Prodej stavebního pozemku 3984 m²

Prodej stavebního pozemku 3984 m²

Železný Brod, okres Jablonec nad Nisou

7 512 000 Kč

1 886 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 32.2 m²Prodej bytu 1+kk 32.2 m²
Prodej bytu 1+kk 32.2 m²
Prodej bytu 1+kk 32.2 m²

Prodej bytu 1+kk 32.2 m²

Poděbradská 1189/62, Praha 9 - Hloubětín

6 950 000 Kč

215 839 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 142 m²Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²

Prodej bytu 4+1 142 m²

Alšova, Znojmo

7 900 000 Kč

7 300 000 Kč

51 408 Kč/m2

1...169170171...183

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 289 nemovitostí