Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 821 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 400 m², pozemek 434 m²Prodej domu 400 m², pozemek 434 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 434 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 434 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 434 m²

Sukova 949/2, Ústí nad Labem - Střekov

9 390 000 Kč

23 475 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 273 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 330 m², pozemek 612 m²Prodej domu 330 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 612 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 612 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 612 m²

Kostelec ev. č. 98, Kostelec

11 990 000 Kč

8 790 000 Kč

26 636 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1223 m²

Kozárovice, okres Příbram

8 500 000 Kč

6 800 000 Kč

34 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 80 m², pozemek 1009 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1009 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1009 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1009 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1009 m²

Svatoslav, okres Třebíč

9 180 000 Kč

7 160 000 Kč

89 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 800 m²Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²
Prodej stavebního pozemku 800 m²

Prodej stavebního pozemku 800 m²

Panenské Břežany, okres Praha-východ

8 500 000 Kč

10 625 Kč/m2

Prodej domu 137 m², pozemek 838 m²Prodej domu 137 m², pozemek 838 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 838 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 838 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 838 m²

Živanice - Nerad

8 500 000 Kč

62 044 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej domu 306 m²Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²

Prodej domu 306 m²

Pržno, Frýdek-Místek

5 490 000 Kč

5 250 000 Kč

17 157 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Černodolská 1034/3, Praha - Dolní Počernice

8 748 475 Kč

136 695 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej stavebního pozemku 1537 m²Prodej stavebního pozemku 1537 m²
Prodej stavebního pozemku 1537 m²
Prodej stavebního pozemku 1537 m²

Prodej stavebního pozemku 1537 m²

Zdiby, okres Praha-východ

7 950 000 Kč

5 172 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 110 m²Prodej bytu 3+1 110 m²
Prodej bytu 3+1 110 m²
Prodej bytu 3+1 110 m²

Prodej bytu 3+1 110 m²

Gutenbergova 281/7, Liberec V-Kristiánov

8 900 000 Kč

80 909 Kč/m2

1...170171172...183

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 273 nemovitostí