Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 811 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 120 m²Prodej domu 120 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 120 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 120 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 120 m²

Pohořanská, Žitenice

10 500 000 Kč

9 900 000 Kč

82 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 253 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 81 m²Prodej bytu 2+1 81 m²
Prodej bytu 2+1 81 m²
Prodej bytu 2+1 81 m²

Prodej bytu 2+1 81 m²

Zámecké nám. , Frýdek-Místek

5 490 000 Kč

67 778 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6183 m²Prodej stavebního pozemku 6183 m²
Prodej stavebního pozemku 6183 m²
Prodej stavebního pozemku 6183 m²

Prodej stavebního pozemku 6183 m²

Starý Jičín, okres Nový Jičín

8 300 000 Kč

1 342 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1386 m²Prodej stavebního pozemku 1386 m²
Prodej stavebního pozemku 1386 m²
Prodej stavebního pozemku 1386 m²

Prodej stavebního pozemku 1386 m²

Racková, okres Zlín

5 405 000 Kč

3 900 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 147 m²Prodej bytu 3+1 147 m²
Prodej bytu 3+1 147 m²
Prodej bytu 3+1 147 m²

Prodej bytu 3+1 147 m²

Anglická 116/9, Mariánské Lázně

8 300 000 Kč

7 798 000 Kč

53 048 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 81 m²Prodej bytu 2+kk 81 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m²

Prodej bytu 2+kk 81 m²

K Dražejovu, Strakonice

7 874 000 Kč

97 210 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61 m²Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²

Prodej bytu 2+kk 61 m²

K Dražejovu, Strakonice

6 090 000 Kč

99 836 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 52 m²Prodej bytu 3+kk 52 m²
Prodej bytu 3+kk 52 m²
Prodej bytu 3+kk 52 m²

Prodej bytu 3+kk 52 m²

Javorná 8, Čachrov

6 990 000 Kč

6 190 000 Kč

119 038 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Velešovice

6 499 000 Kč

5 950 000 Kč

95 968 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²

1. května, Uherský Brod

6 240 000 Kč

5 740 000 Kč

38 267 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
1...174175176...182

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 253 nemovitostí