Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 836 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1723 m²

Otradov 122, Otradov

5 990 000 Kč

46 077 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 321 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 869 m²

Žíšov 57, Žíšov

6 990 000 Kč

56 829 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²

Trávníky 266, Bystřice pod Hostýnem - Rychlov

5 800 000 Kč

22 222 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej stavebního pozemku 1328 m²Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Hradec Králové, okres Hradec Králové

6 900 000 Kč

6 890 000 Kč

5 188 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Charbulova 337/145, Brno - Černovice

8 990 000 Kč

119 867 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej bytu 4+1 115 m²Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²
Prodej bytu 4+1 115 m²

Prodej bytu 4+1 115 m²

Korunní 1024/28, Ostrava - Mariánské Hory

5 690 000 Kč

49 478 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Skupova, Plzeň

5 100 000 Kč

83 607 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

U Borských kasáren 2986/3, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

6 900 000 Kč

121 053 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Prodej stavebního pozemku 4954 m²Prodej stavebního pozemku 4954 m²
Prodej stavebního pozemku 4954 m²
Prodej stavebního pozemku 4954 m²

Prodej stavebního pozemku 4954 m²

Vyskytná nad Jihlavou, okres Jihlava

5 200 000 Kč

1 050 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 823 m²

Plzeňská, Cerhovice

7 490 000 Kč

28 052 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
1...192021...184

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 321 nemovitostí