Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 836 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²

Prodej domu 228 m², pozemek 874 m²

Příhon, Klobouky u Brna

6 850 000 Kč

30 044 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 324 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 112 m²Prodej bytu 3+1 112 m²
Prodej bytu 3+1 112 m²
Prodej bytu 3+1 112 m²

Prodej bytu 3+1 112 m²

Lidická, Mariánské Lázně

5 500 000 Kč

49 107 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²

Prodej domu 446 m², pozemek 4955 m²

Černá Voda 247, Černá Voda

8 950 000 Kč

20 067 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej domu 225 m², pozemek 6700 m²Prodej domu 225 m², pozemek 6700 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 6700 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 6700 m²

Prodej domu 225 m², pozemek 6700 m²

Věžná - Brná, okres Pelhřimov

7 749 000 Kč

34 440 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 205 m²

Olomoucká 35, Hlubočky

6 890 000 Kč

68 900 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej domu 235 m², pozemek 350 m²Prodej domu 235 m², pozemek 350 m²
Prodej domu 235 m², pozemek 350 m²
Prodej domu 235 m², pozemek 350 m²

Prodej domu 235 m², pozemek 350 m²

Kolovratova 164, Světlá nad Sázavou

6 454 999 Kč

27 468 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Vála
Realitní kancelář: Matěj Vála - Realitní specialista
Realitní makléř: Matěj Vála

Matěj Vála

Realitní kancelář: Matěj Vála - Realitní specialista
Prodej domu 190 m², pozemek 890 m²Prodej domu 190 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 890 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 890 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 890 m²

Dolík 57, Havlíčkův Brod - Šmolovy

5 200 000 Kč

27 368 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 4+kk 95 m²Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m²

Prodej bytu 4+kk 95 m²

Za Pilou 1263, Trhové Sviny

5 990 000 Kč

63 053 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²

Kolešovice 242, Kolešovice

5 270 000 Kč

55 474 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 1314 m²

Na Rovince 119, Habartov - Horní Částkov

8 400 000 Kč

81 553 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
1...181920...184

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 324 nemovitostí