Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 835 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Saturnova 1334/31, Praha 22 - Uhříněves

7 790 000 Kč

173 111 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 315 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Pod Koníčky 452, Klatovy II

5 500 000 Kč

73 333 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 570 m²

Zahájí, Chorušice

5 890 000 Kč

19 633 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Ponětovická 1443/8, Brno - Slatina

6 900 000 Kč

132 692 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²

Masarykovo nám. 1/1, Nový Jičín

5 990 000 Kč

39 933 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 1634 m²Prodej domu, pozemek 1634 m²
Prodej domu, pozemek 1634 m²
Prodej domu, pozemek 1634 m²

Prodej domu, pozemek 1634 m²

Křížatecká, Janov, Litvínov

8 490 000 Kč

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Příkop, Brno

7 590 000 Kč

151 800 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 523 m²

Jevišovka 98, Jevišovka

6 200 000 Kč

68 889 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1296 m²

Polešovice, okres Uherské Hradiště

6 220 000 Kč

62 200 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Čs. armády, Hlučín

5 290 000 Kč

77 794 Kč/m2

1...434445...184

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 315 nemovitostí