Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 832 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 2807 m²

Kladruby, okres Rokycany

7 490 000 Kč

74 900 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 306 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²
Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²

Prodej chalupy 120 m², pozemek 774 m²

Sedlec 11, Křešice

7 450 000 Kč

62 083 Kč/m2

Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 356 m², pozemek 487 m²

Vážany, okres Vyškov

7 350 000 Kč

20 646 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

Podhorská 91/13, Praha 5 - Motol

5 990 000 Kč

206 552 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 816 m²Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²
Prodej stavebního pozemku 816 m²

Prodej stavebního pozemku 816 m²

Pražská 350, Nučice

6 000 000 Kč

7 353 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Sokolovská, Praha

6 990 000 Kč

233 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Náměstí Emila Kolbena 460, Strančice

8 300 000 Kč

133 871 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 87 m²Prodej bytu 5+1 87 m²
Prodej bytu 5+1 87 m²
Prodej bytu 5+1 87 m²

Prodej bytu 5+1 87 m²

Struha 863, Vamberk

5 490 000 Kč

63 103 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 401 m²

Olomoucká 241/230, Držovice

6 240 000 Kč

44 571 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 2807 m²

Kladruby, okres Rokycany

7 490 000 Kč

74 900 Kč/m2

1...444546...184

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 306 nemovitostí