Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

1 825 nemovitostí

doporučené

Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²
Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²
Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²

Prodej chalupy 260 m², pozemek 669 m²

Štáblovice, okres Opava

6 900 000 Kč

26 538 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 278 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²

Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²

Horská 188, Hostinné

5 998 000 Kč

22 297 Kč/m2

Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²
Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²
Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²

Prodej domu 1048 m², pozemek 2692 m²

Nové Mlýny 7, Přítluky

6 990 000 Kč

6 670 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Lysovice, okres Vyškov

8 590 000 Kč

82 596 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Polívkova, Brno

6 990 000 Kč

122 632 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 72 m²Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²

Prodej bytu 2+1 72 m²

Vrchlického, Hradec Králové

6 590 000 Kč

91 528 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1945 m²

Hejnice, okres Liberec

8 900 000 Kč

40 455 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Černokostelecká 1152/70, Praha 10 - Strašnice

7 700 000 Kč

160 417 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2030 m²Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Průběžná 66, Chleby

8 080 000 Kč

3 980 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 774 m²

Sedlec 11, Křešice

7 450 000 Kč

62 083 Kč/m2

1...454647...183

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 278 nemovitostí