Nemovitosti na prodej

6 111 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Františka Hajdy, Hrabůvka, Ostrava

3 890 000 Kč

50 519 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 916 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Helfertova, Brno

10 484 000 Kč

131 050 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 3089 m²

Lipí ev. č. 3, Lipí

4 190 000 Kč

69 833 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Populární

Prodej bytu 2+1 79 m²Prodej bytu 2+1 79 m²
Prodej bytu 2+1 79 m²
Prodej bytu 2+1 79 m²

Prodej bytu 2+1 79 m²

Palachova 493/14, Ústí nad Labem - Klíše

3 224 000 Kč

40 810 Kč/m2

Populární

Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 167 m²

Vodičkova 149, Počátky

3 690 000 Kč

2 980 000 Kč

32 043 Kč/m2

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Lomená 274, Velká Polom

6 900 000 Kč

57 500 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+1 118 m²Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²

Prodej bytu 4+1 118 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

12 490 000 Kč

105 847 Kč/m2

Populární

Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 525 m²

Třebovle, okres Kolín

3 495 000 Kč

3 200 000 Kč

62 745 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 739 m²Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²

Prodej stavebního pozemku 739 m²

Zbůch, okres Plzeň-sever

3 500 000 Kč

4 736 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Populární

Prodej stavebního pozemku 927 m²Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²
Prodej stavebního pozemku 927 m²

Prodej stavebního pozemku 927 m²

Sány, okres Nymburk

3 244 500 Kč

3 500 Kč/m2

1...222324...612

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 916 nemovitostí