Nemovitosti na prodej

6 128 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 2685 m²Prodej stavebního pozemku 2685 m²
Prodej stavebního pozemku 2685 m²
Prodej stavebního pozemku 2685 m²

Prodej stavebního pozemku 2685 m²

Čeladná, okres Frýdek-Místek

5 380 000 Kč

4 980 000 Kč

1 855 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 919 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1076 m²

Lomená 274, Velká Polom

6 900 000 Kč

57 500 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Děčínská 552/1, Praha 8 - Střížkov

3 900 000 Kč

162 500 Kč/m2

Populární

Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 258 m²

Přemyslovice, okres Prostějov

2 890 000 Kč

2 690 000 Kč

19 214 Kč/m2

Populární

Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 384 m²

Luční, Týnec

3 300 000 Kč

2 599 000 Kč

38 221 Kč/m2

Populární

Prodej domu 154 m²Prodej domu 154 m²
Prodej domu 154 m²
Prodej domu 154 m²

Prodej domu 154 m²

Dírná, Tábor

2 250 000 Kč

14 610 Kč/m2

Populární

Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²
Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²
Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²

Prodej zemědělské usedlosti 347 m², pozemek 2909 m²

Dvory nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec

5 970 000 Kč

17 205 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 680 m²Prodej stavebního pozemku 680 m²
Prodej stavebního pozemku 680 m²
Prodej stavebního pozemku 680 m²

Prodej stavebního pozemku 680 m²

Nová Ves pod Pleší

2 500 000 Kč

3 676 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Rolfes
Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.
Realitní makléř: Richard Rolfes

Richard Rolfes

4.8

Realitní kancelář: REALDOMUS s.r.o.

Populární

Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 1114 m²

Dražovice, okres Klatovy

1 900 000 Kč

29 231 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Populární

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²
Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Prodej chaty 37 m², pozemek 37 m²

Bdeněves 46, Bdeněves

720 000 Kč

550 000 Kč

14 865 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
1...232425...613

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 919 nemovitostí