Nemovitosti na prodej

6 114 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Na Petřinách 309/80, Praha 6 - Veleslavín

9 200 000 Kč

161 404 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 839 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 303 m²

Moravec 25, Moravec

2 700 000 Kč

40 299 Kč/m2

Populární

Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²
Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²
Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²

Prodej chalupy 68 m², pozemek 1216 m²

Suchovršice 124, Suchovršice

2 490 000 Kč

36 618 Kč/m2

Populární

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Dolní 361, Ostrožská Nová Ves

4 550 000 Kč

47 895 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1091 m²Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²
Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Prodej stavebního pozemku 1091 m²

Vsetín, okres Vsetín

2 190 000 Kč

2 007 Kč/m2

Populární

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 2000 m²

Kurdějov, okres Břeclav

9 990 000 Kč

49 950 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Panelová 981/4, Ostrava - Poruba

3 290 000 Kč

64 510 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56.5 m²Prodej bytu 2+1 56.5 m²
Prodej bytu 2+1 56.5 m²
Prodej bytu 2+1 56.5 m²

Prodej bytu 2+1 56.5 m²

Mlýnská 743/19, Ivanovice na Hané

3 090 000 Kč

54 690 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Populární

Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²
Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²
Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²

Prodej domu 36 m², pozemek 87 m²

Mikulov, okres Břeclav

8 650 000 Kč

7 850 000 Kč

218 056 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 49.8 m²Prodej bytu 2+kk 49.8 m²
Prodej bytu 2+kk 49.8 m²
Prodej bytu 2+kk 49.8 m²

Prodej bytu 2+kk 49.8 m²

Staroměstská 2769/10, České Budějovice 3

4 990 000 Kč

100 201 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
1...293031...612

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 839 nemovitostí