Nemovitosti na prodej

6 088 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 134 m², pozemek 244 m²Prodej domu 134 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 134 m², pozemek 244 m²

Prodej domu 134 m², pozemek 244 m²

K Přehradě 105, Římov

6 990 000 Kč

52 164 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 659 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 27 m²Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²

Prodej bytu 1+1 27 m²

Alšova, Bílina

1 499 000 Kč

55 519 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 757 m²

Zlukovská 944, Veselí nad Lužnicí II

8 790 000 Kč

68 140 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Populární

Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 1151 m²

Dědkův mlýn, Unhošť

7 290 000 Kč

6 950 000 Kč

96 528 Kč/m2

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²

Holenická, Praha

6 999 000 Kč

6 600 000 Kč

110 000 Kč/m2

Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²
Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²
Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²

Prodej chaty 112 m², pozemek 601 m²

Holčovice, okres Bruntál

1 690 000 Kč

1 490 000 Kč

13 304 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štěpánek
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Štěpánek

Martin Štěpánek

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Populární

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Drimlova 2513/1, Praha 13 - Stodůlky

5 999 000 Kč

139 512 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Jiráskova, Sázava

3 850 000 Kč

67 544 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Populární

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Bělá nad Svitavou 163, Bělá nad Svitavou

2 350 000 Kč

36 154 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Elišky Přemyslovny 414, Praha - Zbraslav

7 500 000 Kč

119 048 Kč/m2

1...323334...609

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 659 nemovitostí