Nemovitosti na prodej

6 091 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1369 m²Prodej stavebního pozemku 1369 m²
Prodej stavebního pozemku 1369 m²
Prodej stavebního pozemku 1369 m²

Prodej stavebního pozemku 1369 m²

Statenice, okres Praha-západ

14 000 000 Kč

10 226 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 722 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 399 m²

Kounice 188, Kounice

5 995 000 Kč

56 028 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1483 m²Prodej stavebního pozemku 1483 m²
Prodej stavebního pozemku 1483 m²
Prodej stavebního pozemku 1483 m²

Prodej stavebního pozemku 1483 m²

Bohdalice-Pavlovice, okres Vyškov

2 056 000 Kč

1 386 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Populární

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Rumburská 244/22, Praha 9 - Střížkov

8 260 000 Kč

8 250 000 Kč

128 906 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 28286 m²Prodej stavebního pozemku 28286 m²
Prodej stavebního pozemku 28286 m²
Prodej stavebního pozemku 28286 m²

Prodej stavebního pozemku 28286 m²

Smetanova, Slaný

67 700 000 Kč

2 393 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Fischerova 685/34, Olomouc - Nové Sady

5 766 200 Kč

93 003 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1217 m²Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Praha, okres Praha 6

3 490 000 Kč

2 868 Kč/m2

Populární

Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²

třída SNP 402/48, Hradec Králové - Slezské Předměstí

7 990 000 Kč

61 462 Kč/m2

Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 377 m², pozemek 935 m²

Zaječí 21, Maršovice

8 000 000 Kč

21 220 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality

Populární

Prodej bytu 4+kk 139 m²Prodej bytu 4+kk 139 m²
Prodej bytu 4+kk 139 m²
Prodej bytu 4+kk 139 m²

Prodej bytu 4+kk 139 m²

Vinohradská 1417/133, Praha 3 - Žižkov

18 600 000 Kč

133 813 Kč/m2

1...333435...610

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 722 nemovitostí