Nemovitosti na prodej

6 149 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²
Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²

Prodej chaty 28 m², pozemek 28 m²

Březina, okres Brno-venkov

390 000 Kč

13 929 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 980 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 260 m²

Kopretinová, Strakonice

5 745 000 Kč

44 192 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 62 m²Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²

Prodej bytu 3+kk 62 m²

Krátká 2464/4, Praha 10 - Vinohrady

10 490 000 Kč

169 194 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Heřmanova 597/61, Praha 7 - Holešovice

8 980 000 Kč

204 091 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Dlouhá 296/8, Karlovy Vary - Stará Role

3 990 000 Kč

3 600 000 Kč

48 000 Kč/m2

Prodej atypického bytu 39 m²Prodej atypického bytu 39 m²
Prodej atypického bytu 39 m²
Prodej atypického bytu 39 m²

Prodej atypického bytu 39 m²

U Jezerky 1158/4, Praha 4 - Nusle

2 745 000 Kč

2 475 000 Kč

63 462 Kč/m2

Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²
Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²

Prodej domu 103 m², pozemek 918 m²

Podmoky 58, Podmoky

5 490 000 Kč

53 301 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 398 m²

Břeclav, okres Břeclav

1 575 000 Kč

39 375 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1506 m²

Bělá 22, Bělá

3 590 000 Kč

44 875 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 66 m²Prodej bytu 4+kk 66 m²
Prodej bytu 4+kk 66 m²
Prodej bytu 4+kk 66 m²

Prodej bytu 4+kk 66 m²

Lounských, Praha

9 100 000 Kč

137 879 Kč/m2

1...444546...615

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 980 nemovitostí