Nemovitosti na prodej

6 109 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 84 m²Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²
Prodej bytu 3+1 84 m²

Prodej bytu 3+1 84 m²

Raisova 1133/11, Karlovy Vary

4 100 000 Kč

3 800 000 Kč

45 238 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 869 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 320 m², pozemek 861 m²Prodej domu 320 m², pozemek 861 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 861 m²
Prodej domu 320 m², pozemek 861 m²

Prodej domu 320 m², pozemek 861 m²

Loket, okres Sokolov

16 700 000 Kč

52 188 Kč/m2

Populární

Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²

U Stadionu 531, Lanžhot

3 290 000 Kč

23 169 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Tyršova, Vyškov

3 600 000 Kč

83 721 Kč/m2

Populární

Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²

U Rozvodny 630, Libiš

19 900 000 Kč

58 017 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Populární

Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Dukelská 620/6, Sezimovo Ústí

3 890 000 Kč

58 939 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Janského 428/2, Olomouc - Povel

5 650 000 Kč

77 397 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 712 m²Prodej stavebního pozemku 712 m²
Prodej stavebního pozemku 712 m²
Prodej stavebního pozemku 712 m²

Prodej stavebního pozemku 712 m²

58, Milínov

2 495 000 Kč

3 504 Kč/m2

Populární

Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

U Lesa 933, Sulice - Hlubočinka

16 990 000 Kč

73 870 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Populární

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

Štúrova 1701/55, Praha 4 - Krč

4 490 000 Kč

172 692 Kč/m2

1...567...611

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 869 nemovitostí