Nemovitosti na prodej

6 138 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Družstevní 251, Tábor - Čekanice

6 990 000 Kč

94 459 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 937 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 100 m²Prodej chalupy 100 m²
Prodej chalupy 100 m²
Prodej chalupy 100 m²

Prodej chalupy 100 m²

Vítězná, Trutnov

8 500 000 Kč

85 000 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej domu 251 m², pozemek 263 m²Prodej domu 251 m², pozemek 263 m²
Prodej domu 251 m², pozemek 263 m²
Prodej domu 251 m², pozemek 263 m²

Prodej domu 251 m², pozemek 263 m²

Tomkova, Kralupy nad Vltavou

14 000 000 Kč

55 777 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Šedý
Realitní kancelář: Servis4home
Realitní makléř: Petr Šedý

Petr Šedý

4.4

Realitní kancelář: Servis4home
Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²

Krátká, Pardubice

11 000 000 Kč

61 111 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej domu 121 m², pozemek 5318 m²Prodej domu 121 m², pozemek 5318 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 5318 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 5318 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 5318 m²

Lažínky 1, Moravské Budějovice

6 500 000 Kč

53 719 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Kiesewetterová
Realitní kancelář: OSPERA reality
Realitní makléř: Jana Kiesewetterová

Jana Kiesewetterová

4.1

Realitní kancelář: OSPERA reality
Prodej domu 74 m², pozemek 684 m²Prodej domu 74 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 684 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 684 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 684 m²

Hřibova 667, Hlinsko

2 595 000 Kč

35 068 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Perucká 2484/11, Praha 2 - Vinohrady

6 695 000 Kč

247 963 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej domu 115 m², pozemek 380 m²Prodej domu 115 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 380 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 380 m²

Bohaté Málkovice, okres Vyškov

6 890 000 Kč

59 913 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal
Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal

Ing. Petr Dřímal

5.0

Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Pohraniční 1224/17, Děčín I-Děčín

2 690 000 Kč

48 036 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 1166 m²

Na Svěcence, Praha

17 950 000 Kč

249 306 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
1...596061...614

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 937 nemovitostí