Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

163 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 29.2 m²Prodej bytu 1+kk 29.2 m²
Prodej bytu 1+kk 29.2 m²
Prodej bytu 1+kk 29.2 m²

Prodej bytu 1+kk 29.2 m²

Legionářská, Jakubské Předměstí, Jaroměř

2 190 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 774 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Královecká 87, Trutnov - Libeč

1 498 000 Kč

1 398 000 Kč

35 846 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²

K. V. Raise 122, Hostinné

1 665 000 Kč

11 404 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 839 m²Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²

Prodej stavebního pozemku 839 m²

Hvozdnice, okres Hradec Králové

4 490 000 Kč

4 430 000 Kč

5 280 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²

Kamenečná 377, Kostelec nad Orlicí

1 650 000 Kč

1 490 000 Kč

15 051 Kč/m2

Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²

Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

4 199 000 Kč

73 667 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²

Spravedlnost 778, Chlumec nad Cidlinou IV

5 500 000 Kč

4 900 000 Kč

51 579 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej stavebního pozemku 1080 m²Prodej stavebního pozemku 1080 m²
Prodej stavebního pozemku 1080 m²
Prodej stavebního pozemku 1080 m²

Prodej stavebního pozemku 1080 m²

Jaroměř, okres Náchod

3 450 000 Kč

3 194 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 95 m²Prodej bytu 5+1 95 m²
Prodej bytu 5+1 95 m²
Prodej bytu 5+1 95 m²

Prodej bytu 5+1 95 m²

K Hájku 1712, Nová Paka

4 500 000 Kč

47 368 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej stavebního pozemku 1383 m²Prodej stavebního pozemku 1383 m²
Prodej stavebního pozemku 1383 m²
Prodej stavebního pozemku 1383 m²

Prodej stavebního pozemku 1383 m²

Zaloňov, okres Náchod

1 650 000 Kč

1 193 Kč/m2

1...111213...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 774 nemovitostí