Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

163 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 925 m²Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²

Prodej stavebního pozemku 925 m²

Osečnice, Osečnice

1 950 000 Kč

2 108 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 774 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1649 m²Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Puškinova 969, Úpice

1 899 000 Kč

1 152 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1002 m²Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²
Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Prodej stavebního pozemku 1002 m²

Semechnice, okres Rychnov nad Kněžnou

2 650 000 Kč

2 645 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 615 m²Prodej stavebního pozemku 615 m²
Prodej stavebního pozemku 615 m²
Prodej stavebního pozemku 615 m²

Prodej stavebního pozemku 615 m²

Úzká 649, Rtyně v Podkrkonoší

1 100 000 Kč

1 789 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej bytu 4+1 105 m²Prodej bytu 4+1 105 m²
Prodej bytu 4+1 105 m²
Prodej bytu 4+1 105 m²

Prodej bytu 4+1 105 m²

Horní Adršpach 120, Adršpach

3 499 000 Kč

33 324 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 5171 m²Prodej stavebního pozemku 5171 m²
Prodej stavebního pozemku 5171 m²
Prodej stavebního pozemku 5171 m²

Prodej stavebního pozemku 5171 m²

Byzhradec, okres Rychnov nad Kněžnou

4 653 900 Kč

900 Kč/m2

Realitní makléř: Adam Zavadil
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Adam Zavadil

Adam Zavadil

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej stavebního pozemku 1956 m²Prodej stavebního pozemku 1956 m²
Prodej stavebního pozemku 1956 m²
Prodej stavebního pozemku 1956 m²

Prodej stavebního pozemku 1956 m²

Nové Město nad Metují, okres Náchod

3 999 999 Kč

2 045 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

U Nádraží 264, Rokytnice v Orlických horách

3 490 000 Kč

52 879 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

U Nádraží 264, Rokytnice v Orlických horách

2 620 000 Kč

67 179 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

B. Němcové 363, Žacléř

3 100 000 Kč

46 269 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Schimmer
Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
Realitní makléř: Miroslav Schimmer

Miroslav Schimmer

4.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY TRUTNOV
123...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 774 nemovitostí