Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

163 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Deštné v Orlických horách 336, Deštné v Orlických horách

3 900 000 Kč

47 561 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 774 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1131 m²Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²
Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Prodej stavebního pozemku 1131 m²

Hostinné, okres Trutnov

1 639 950 Kč

1 450 Kč/m2

Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²
Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²
Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²

Prodej chalupy 45 m², pozemek 361 m²

Starobranská 73, Chlumec nad Cidlinou III

2 990 000 Kč

66 444 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 863 m²Prodej stavebního pozemku 863 m²
Prodej stavebního pozemku 863 m²
Prodej stavebního pozemku 863 m²

Prodej stavebního pozemku 863 m²

Mžany, okres Hradec Králové

3 100 000 Kč

3 592 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2066 m²Prodej stavebního pozemku 2066 m²
Prodej stavebního pozemku 2066 m²
Prodej stavebního pozemku 2066 m²

Prodej stavebního pozemku 2066 m²

Lužec nad Cidlinou, okres Hradec Králové

3 750 000 Kč

1 815 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 839 m²Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²
Prodej stavebního pozemku 839 m²

Prodej stavebního pozemku 839 m²

U Vodojemu ev. č. 121, Náchod

2 999 000 Kč

3 574 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 1014 m²

Skuhrov nad Bělou 41, Skuhrov nad Bělou

4 390 000 Kč

47 717 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 744 m²Prodej stavebního pozemku 744 m²
Prodej stavebního pozemku 744 m²
Prodej stavebního pozemku 744 m²

Prodej stavebního pozemku 744 m²

Kvasiny

1 852 560 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 735 m²Prodej stavebního pozemku 735 m²
Prodej stavebního pozemku 735 m²
Prodej stavebního pozemku 735 m²

Prodej stavebního pozemku 735 m²

Kvasiny

1 830 150 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 802 m²Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²
Prodej stavebního pozemku 802 m²

Prodej stavebního pozemku 802 m²

Kvasiny

1 996 980 Kč

2 490 Kč/m2

1...456...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 774 nemovitostí