Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

153 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2045 m²Prodej stavebního pozemku 2045 m²
Prodej stavebního pozemku 2045 m²
Prodej stavebního pozemku 2045 m²

Prodej stavebního pozemku 2045 m²

Slatina nad Zdobnicí, okres Rychnov nad Kněžnou

2 490 000 Kč

2 190 000 Kč

1 071 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 765 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

nábřeží Benešovo 1513, Dvůr Králové nad Labem

4 590 000 Kč

3 490 000 Kč

45 921 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 1019 m²

Bohuslavice 203, Bohuslavice

4 600 000 Kč

19 247 Kč/m2

Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 45 m², pozemek 361 m²

Starobranská 73, Chlumec nad Cidlinou III

2 990 000 Kč

66 444 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 400 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

1 595 000 Kč

63 800 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Rodov 45, Smiřice

3 950 000 Kč

65 833 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Skuhrov nad Bělou, okres Rychnov nad Kněžnou

4 200 000 Kč

80 769 Kč/m2

Realitní makléř: Adam Zavadil
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Adam Zavadil

Adam Zavadil

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²
Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²

Prodej chalupy 48 m², pozemek 1014 m²

Bohdašín 64, Bohdašín

2 290 000 Kč

47 708 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Přátelství, Valdice

4 750 000 Kč

53 977 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej stavebního pozemku 1867 m²Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Velká Jesenice, okres Náchod

2 471 500 Kč

2 290 000 Kč

1 227 Kč/m2

1...8910...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 765 nemovitostí