Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

73 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 397 m²

Smetanova 363, Police nad Metují - Velká Ledhuje

4 200 000 Kč

21 320 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 391 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 70 m²Prodej bytu 2+1 70 m²
Prodej bytu 2+1 70 m²
Prodej bytu 2+1 70 m²

Prodej bytu 2+1 70 m²

Švábenicova 302, Trutnov - Horní Předměstí

3 599 000 Kč

3 299 000 Kč

47 129 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²

Prodej chaty 140 m², pozemek 452 m²

Nová Ves, okres Rychnov nad Kněžnou

4 200 000 Kč

3 950 000 Kč

28 214 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej bytu 2+1 74 m²Prodej bytu 2+1 74 m²
Prodej bytu 2+1 74 m²
Prodej bytu 2+1 74 m²

Prodej bytu 2+1 74 m²

Václavická 1277, Náchod - Staré Město nad Metují

3 550 000 Kč

3 390 000 Kč

45 811 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 204 m²Prodej domu 105 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 204 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 204 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 204 m²

Hradní, Nový Hrádek

3 299 000 Kč

31 419 Kč/m2

Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²
Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²

Prodej domu 351 m², pozemek 991 m²

Dobřenice 36, Dobřenice

3 950 000 Kč

11 254 Kč/m2

Realitní makléř: Radmila Kalužná
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Radmila Kalužná

Radmila Kalužná

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej bytu 1+kk 34 m²Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²

Prodej bytu 1+kk 34 m²

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách

4 430 000 Kč

130 294 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²

Tomáše Svobody 450, Kopidlno

4 840 000 Kč

28 140 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej stavebního pozemku 5170 m²Prodej stavebního pozemku 5170 m²
Prodej stavebního pozemku 5170 m²
Prodej stavebního pozemku 5170 m²

Prodej stavebního pozemku 5170 m²

Jetřichov, okres Náchod

4 788 000 Kč

4 446 200 Kč

860 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vavrečka
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Petr Vavrečka

Petr Vavrečka

4.6

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²
Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²

Prodej zemědělské usedlosti 80 m², pozemek 2351 m²

Černíkovice 69, Černíkovice

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

1...678

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 391 nemovitostí