Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj

280 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Čistá v Krkonoších 50, Černý Důl

5 929 000 Kč

156 026 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 529 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1152 m²

Skalice 40, Skalice

12 900 000 Kč

12 400 000 Kč

71 264 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Horská 142, Vrchlabí

6 900 000 Kč

5 980 000 Kč

84 225 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Horská 142, Vrchlabí

4 700 000 Kč

4 250 000 Kč

98 837 Kč/m2

Prodej domu 149 m²Prodej domu 149 m²
Prodej domu 149 m²
Prodej domu 149 m²

Prodej domu 149 m²

Mladé Buky, Trutnov

10 800 000 Kč

10 499 000 Kč

70 463 Kč/m2

Prodej domu 207 m², pozemek 2549 m²Prodej domu 207 m², pozemek 2549 m²
Prodej domu 207 m², pozemek 2549 m²
Prodej domu 207 m², pozemek 2549 m²

Prodej domu 207 m², pozemek 2549 m²

Palackého náměstí, Hořice

6 980 000 Kč

6 580 000 Kč

31 787 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Ludvíka Svobody, Vrchlabí

16 990 000 Kč

119 648 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Horní 1739, Vrchlabí

8 990 000 Kč

7 990 000 Kč

156 667 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 529 m²Prodej stavebního pozemku 529 m²
Prodej stavebního pozemku 529 m²
Prodej stavebního pozemku 529 m²

Prodej stavebního pozemku 529 m²

Otovice, okres Náchod

423 800 Kč

375 000 Kč

709 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Pec pod Sněžkou 133, Pec pod Sněžkou

60 000 000 Kč

50 000 000 Kč

83 333 Kč/m2

1...121314...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 529 nemovitostí