Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj

294 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 621 m²

K Zastávce 164/36, Hradec Králové - Pouchov

7 499 000 Kč

57 244 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 552 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Příkopy 1183, Náchod

3 150 000 Kč

42 568 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vavrečka
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Petr Vavrečka

Petr Vavrečka

4.6

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej stavebního pozemku 1867 m²Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Velká Jesenice, okres Náchod

2 471 500 Kč

2 290 000 Kč

1 227 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 1420 m²Prodej domu 124 m², pozemek 1420 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 1420 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 1420 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 1420 m²

Na Nábřeží 129, České Meziříčí

7 200 000 Kč

6 800 000 Kč

54 839 Kč/m2

Realitní makléř: Ivan Nikodým
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ivan Nikodým

Ivan Nikodým

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 375 m²

Borohrádek, okres Rychnov nad Kněžnou

999 000 Kč

49 950 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 154 m², pozemek 1048 m²Prodej domu 154 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 154 m², pozemek 1048 m²

Prodej domu 154 m², pozemek 1048 m²

Sobčice 108, Sobčice

5 290 000 Kč

34 351 Kč/m2

Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²
Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²

Prodej chaty 120 m², pozemek 623 m²

Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou

5 885 000 Kč

49 042 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²

Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²

Jiráskova 402, Jaroměř - Pražské Předměstí

9 900 000 Kč

38 224 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Družstevní 879, Týniště nad Orlicí

4 390 000 Kč

3 900 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²

Blešno, okres Hradec Králové

10 990 000 Kč

93 932 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
1...171819...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 552 nemovitostí