Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj

295 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Pospíšilova, Hradec Králové

5 490 000 Kč

5 190 000 Kč

101 765 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 543 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²
Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²
Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²

Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²

Slunečný vrch 1551, Vrchlabí

24 480 000 Kč

22 490 000 Kč

75 217 Kč/m2

Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²
Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²

Prodej chalupy 80 m², pozemek 6504 m²

Červený Kostelec, okres Náchod

2 590 000 Kč

32 375 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 55 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 55 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 1300 m²

Provodov-Šonov, okres Náchod

Neveřejná cena

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 5269 m²

Hrobičany 49, Sběř

8 500 000 Kč

42 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej domu 57 m², pozemek 1979 m²Prodej domu 57 m², pozemek 1979 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 1979 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 1979 m²

Prodej domu 57 m², pozemek 1979 m²

Semechnice, okres Rychnov nad Kněžnou

Neveřejná cena

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1328 m²Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Hradec Králové, okres Hradec Králové

6 900 000 Kč

6 890 000 Kč

5 188 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej stavebního pozemku 925 m²Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m²

Prodej stavebního pozemku 925 m²

Osečnice, Osečnice

1 950 000 Kč

2 108 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej stavebního pozemku 1649 m²Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²
Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Prodej stavebního pozemku 1649 m²

Puškinova 969, Úpice

1 899 000 Kč

1 152 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 17154 m²Prodej stavebního pozemku 17154 m²
Prodej stavebního pozemku 17154 m²
Prodej stavebního pozemku 17154 m²

Prodej stavebního pozemku 17154 m²

Jaroměř, okres Náchod

12 007 800 Kč

700 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
123...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 543 nemovitostí