Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj

294 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²

Spravedlnost 778, Chlumec nad Cidlinou IV

5 500 000 Kč

4 900 000 Kč

51 579 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 548 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²

Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²

Hořejší Vrchlabí 282, Vrchlabí

12 200 000 Kč

24 400 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1080 m²Prodej stavebního pozemku 1080 m²
Prodej stavebního pozemku 1080 m²
Prodej stavebního pozemku 1080 m²

Prodej stavebního pozemku 1080 m²

Jaroměř, okres Náchod

3 450 000 Kč

3 194 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 95 m²Prodej bytu 5+1 95 m²
Prodej bytu 5+1 95 m²
Prodej bytu 5+1 95 m²

Prodej bytu 5+1 95 m²

K Hájku 1712, Nová Paka

4 500 000 Kč

47 368 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.5

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²

Lískovice 76, Lískovice

5 500 000 Kč

5 190 000 Kč

44 359 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 139 m², pozemek 977 m²Prodej domu 139 m², pozemek 977 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 977 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 977 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 977 m²

Horní 556, Trutnov - Poříčí

10 340 000 Kč

74 388 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1383 m²Prodej stavebního pozemku 1383 m²
Prodej stavebního pozemku 1383 m²
Prodej stavebního pozemku 1383 m²

Prodej stavebního pozemku 1383 m²

Zaloňov, okres Náchod

1 650 000 Kč

1 193 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 880 m²Prodej stavebního pozemku 880 m²
Prodej stavebního pozemku 880 m²
Prodej stavebního pozemku 880 m²

Prodej stavebního pozemku 880 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 761 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 878 m²Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²
Prodej stavebního pozemku 878 m²

Prodej stavebního pozemku 878 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 765 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 880 m²
Prodej stavebního pozemku 880 m²

Prodej stavebního pozemku 880 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 761 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
1...212223...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 548 nemovitostí