Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Královéhradecký kraj

295 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 522 m²

Na stávku 245, Smidary

6 200 000 Kč

5 990 000 Kč

27 604 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 550 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách

9 550 000 Kč

136 429 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Dědov 5, Teplice nad Metují

2 580 000 Kč

1 990 000 Kč

22 614 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 34 m²Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²

Prodej bytu 1+kk 34 m²

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách

4 430 000 Kč

130 294 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²
Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²

Prodej domu 172 m², pozemek 172 m²

Tomáše Svobody 450, Kopidlno

4 840 000 Kč

28 140 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 516 m²

Borovinka ev. č. 32, Hradec Králové

5 250 000 Kč

5 042 500 Kč

77 577 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 46 m²Prodej bytu 1+kk 46 m²
Prodej bytu 1+kk 46 m²
Prodej bytu 1+kk 46 m²

Prodej bytu 1+kk 46 m²

Pec pod Sněžkou 39, Pec pod Sněžkou

Neveřejná cena

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Pec pod Sněžkou 39, Pec pod Sněžkou

Neveřejná cena

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 112 m²Prodej bytu 3+kk 112 m²
Prodej bytu 3+kk 112 m²
Prodej bytu 3+kk 112 m²

Prodej bytu 3+kk 112 m²

Pec pod Sněžkou 39, Pec pod Sněžkou

Neveřejná cena

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²

Krkonošská 102, Janské Lázně

18 800 000 Kč

17 700 000 Kč

52 212 Kč/m2

1...262728...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 550 nemovitostí