Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

58 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Benecko, okres Semily

2 950 000 Kč

2 790 000 Kč

6 173 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Jenišovice 51, Jenišovice

2 300 000 Kč

76 667 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1849 m²Prodej stavebního pozemku 1849 m²
Prodej stavebního pozemku 1849 m²
Prodej stavebního pozemku 1849 m²

Prodej stavebního pozemku 1849 m²

Pertoltice, okres Liberec

1 695 000 Kč

917 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Okružní , Mimoň

2 630 000 Kč

2 400 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej stavebního pozemku 3002 m²Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Nový Oldřichov, okres Česká Lípa

1 350 900 Kč

450 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 75 m²Prodej chalupy 75 m²
Prodej chalupy 75 m²
Prodej chalupy 75 m²

Prodej chalupy 75 m²

Kruh, Semily

1 899 000 Kč

25 320 Kč/m2

Prodej chalupy 160 m²Prodej chalupy 160 m²
Prodej chalupy 160 m²
Prodej chalupy 160 m²

Prodej chalupy 160 m²

Bozkov, Semily

1 990 000 Kč

12 438 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Ralsko, okres Česká Lípa

1 990 000 Kč

58 529 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Poniklá 275, Poniklá

2 880 000 Kč

48 814 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Rokytnice nad Jizerou, okres Semily

789 000 Kč

11 271 Kč/m2

1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 nemovitostí