Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

58 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Na Vršku, Jablonec nad Nisou

2 190 000 Kč

50 930 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 333 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Smetanova, Lomnice nad Popelkou

1 999 000 Kč

48 756 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²

Plavy, okres Jablonec nad Nisou

1 970 000 Kč

21 889 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1891 m²Prodej stavebního pozemku 1891 m²
Prodej stavebního pozemku 1891 m²
Prodej stavebního pozemku 1891 m²

Prodej stavebního pozemku 1891 m²

Lužecká 350, Raspenava

1 796 450 Kč

950 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²
Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Prodej chalupy 75 m², pozemek 442 m²

Kruh, okres Semily

1 899 000 Kč

25 320 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 536 m²Prodej stavebního pozemku 536 m²
Prodej stavebního pozemku 536 m²
Prodej stavebního pozemku 536 m²

Prodej stavebního pozemku 536 m²

U Lávky 323, Hrádek nad Nisou

2 090 000 Kč

3 899 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Vaňkova 1049, Nové Město pod Smrkem

2 690 000 Kč

38 986 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Smetanova 1280, Lomnice nad Popelkou

2 700 000 Kč

65 854 Kč/m2

Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²
Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²
Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²

Prodej chalupy 62 m², pozemek 680 m²

Loužnice 31, Loužnice

3 100 000 Kč

2 500 000 Kč

40 323 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová
Realitní kancelář: Rehypex
Realitní makléř: Ing. Jana Drozdová

Ing. Jana Drozdová

4.8

Realitní kancelář: Rehypex
Prodej bytu 2+1 60.5 m²Prodej bytu 2+1 60.5 m²
Prodej bytu 2+1 60.5 m²
Prodej bytu 2+1 60.5 m²

Prodej bytu 2+1 60.5 m²

Okna, Česká Lípa

2 900 000 Kč

47 934 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

1...3456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 333 nemovitostí