Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

53 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Hornická, Stráž pod Ralskem

2 990 000 Kč

44 627 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 306 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1038 m²Prodej stavebního pozemku 1038 m²
Prodej stavebního pozemku 1038 m²
Prodej stavebního pozemku 1038 m²

Prodej stavebního pozemku 1038 m²

Velké Hamry, okres Jablonec nad Nisou

2 790 000 Kč

2 590 000 Kč

2 495 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Sokolská 409, Hrádek nad Nisou

2 790 000 Kč

2 590 000 Kč

43 898 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 22 m²Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²

Prodej bytu 1+kk 22 m²

Rokytnice nad Jizerou, okres Semily

2 790 000 Kč

126 818 Kč/m2

Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²

Jablonec nad Jizerou 806, Jablonec nad Jizerou

2 750 000 Kč

2 475 000 Kč

48 529 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 626 m²Prodej stavebního pozemku 626 m²
Prodej stavebního pozemku 626 m²
Prodej stavebního pozemku 626 m²

Prodej stavebního pozemku 626 m²

Roztocká, Jilemnice

2 200 000 Kč

1 990 000 Kč

3 179 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2600 m²Prodej stavebního pozemku 2600 m²
Prodej stavebního pozemku 2600 m²
Prodej stavebního pozemku 2600 m²

Prodej stavebního pozemku 2600 m²

Dubnice, okres Česká Lípa

2 490 000 Kč

2 340 000 Kč

900 Kč/m2

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Benecko, okres Semily

2 950 000 Kč

2 790 000 Kč

6 173 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

Jenišovice 51, Jenišovice

2 300 000 Kč

76 667 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1849 m²Prodej stavebního pozemku 1849 m²
Prodej stavebního pozemku 1849 m²
Prodej stavebního pozemku 1849 m²

Prodej stavebního pozemku 1849 m²

Pertoltice, okres Liberec

1 695 000 Kč

917 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 306 nemovitostí