Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Liberecký kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

53 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Okružní , Mimoň

2 630 000 Kč

2 400 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 306 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 3002 m²Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²
Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Prodej stavebního pozemku 3002 m²

Nový Oldřichov, okres Česká Lípa

1 350 900 Kč

450 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 75 m²Prodej chalupy 75 m²
Prodej chalupy 75 m²
Prodej chalupy 75 m²

Prodej chalupy 75 m²

Kruh, Semily

1 899 000 Kč

25 320 Kč/m2

Prodej chalupy 160 m²Prodej chalupy 160 m²
Prodej chalupy 160 m²
Prodej chalupy 160 m²

Prodej chalupy 160 m²

Bozkov, Semily

1 990 000 Kč

12 438 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Ralsko, okres Česká Lípa

1 990 000 Kč

58 529 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Poniklá 275, Poniklá

2 880 000 Kč

48 814 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Na Vršku, Jablonec nad Nisou

2 190 000 Kč

50 930 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Smetanova, Lomnice nad Popelkou

1 999 000 Kč

48 756 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 203 m²

Plavy, okres Jablonec nad Nisou

1 970 000 Kč

21 889 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej stavebního pozemku 1891 m²Prodej stavebního pozemku 1891 m²
Prodej stavebního pozemku 1891 m²
Prodej stavebního pozemku 1891 m²

Prodej stavebního pozemku 1891 m²

Lužecká 350, Raspenava

1 796 450 Kč

950 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 306 nemovitostí